Sorumluluk Reddi

Son Güncelleme: 22.06.2023

Göçmenlik hizmetleri için firmamızla çalışmaya başlamadan önce lütfen bu feragatnameyi dikkatlice okuyunuz. Hizmetlerimizi kullanarak, burada belirtilen hüküm ve koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Hukuki Tavsiye Değildir

Firmamız yalnızca genel bilgilendirme amaçlı bilgi ve hizmetler sunmaktadır ve yasal tavsiye olarak değerlendirilmemelidir. Visa Peer bir hukuk firması değildir ve yasal hizmetler sunmuyoruz veya müşterileri yasal konularda temsil etmiyoruz. Size özel rehberlik için bir göçmenlik avukatına veya nitelikli bir hukuk uzmanına danışmanızı tavsiye ederiz.

Hizmetimiz Size Herhangi Bir Konuda Garanti Vermemektedir

Sizin için en doğru ve güncel bilgiler sağlamaya çalışsak da, bunların doğruluğunu, eksiksizliğini veya güncelliğini garanti edemeyiz. Göçmenlik süreci karmaşıktır ve yasa, yönetmelik ve politikalardaki değişikliklere tabidir. Ortaya çıkabilecek herhangi bir hata, eksiklik veya güncel olmayan bilgiden dolayı sorumlu değiliz.

Bireysel Koşullar

Her bireyin göçmenlik durumu kendine özgüdür ve başvurunuz için uygunluk çeşitli faktörlere göre belirlenir. Bir bireyin tüm gereklilikleri karşılayacağını veya başvurularının onaylanacağını garanti edemeyiz. Gerekli kriterleri karşıladıklarından ve tüm yasal gerekliliklere uyduklarından emin olmak bireyin sorumluluğundadır.

Üçüncü Taraf Hizmetleri

Belirli hizmetleri sağlamak için göçmenlik avukatları veya danışmanları gibi güvenilir üçüncü taraf profesyonellerle işbirliği yapabiliriz. Ancak, bu üçüncü taraflarca sağlanan hizmetleri onaylamamakta veya bu hizmetler için sorumluluk almamaktayız. Bu tür profesyonellerle yapılacak herhangi bir anlaşma kişinin kendi takdirine bağlıdır ve firmamızın hizmetlerinden tamamen ayrıdır.

Vekil-Müvekkil İlişkisi Bulunmamaktadır

Başvurunuzla ilgili olarak hizmetlerimizin kullanılması bir vekil-müvekkil ilişkisi kurmaz. Yasal temsilci olarak görev yapmamaktayız ve paylaşılan herhangi bir bilgi veya sağlanan hizmetler avukat-müvekkil ilişkisi veya görev oluşturmamaktadır.

Sorumluluk Sınırlaması

Firmamız ve bağlı kuruluşları, çalışanları ve acenteleri, sağlanan bilgilerdeki hatalar, gecikmeler veya eksiklikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hizmetlerimizin kullanımından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan doğrudan veya dolaylı zararlardan, kayıplardan veya masraflardan sorumlu tutulamaz.

Firmamız ile çalışarak, bu feragatnamenin şartlarını kabul etmiş ve onaylamış olursunuz. Bu feragatnamenin herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız, alternatif bilgi kaynakları ve hukuki yardım aramanızı öneririz.

Sayfa Güncellenmektedir.

Bu hizmetten yararlanmak için: info@visapeer.com adresine mail gönderebilir ya da Amerika’dan +1 (973) 995-9977 ve
Türkiye’den +90 (850) 241 55 88 numaramızı arayabilirsiniz.

WhatsApp
Scan the code
Merhabalar!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?